Výsledky soutěže ve sběru žaludů

Milí sběrači,

Soutěž je u konce a my vám moc děkujeme za vaší neuvěřitelnou píli.

A jak to dopadlo?

Na 1. místě se umístila Anna Čejková, která nasbírala neuvěřitelných 332,6 kg! 2. místo obsadily Julie a Sofie Sladké se 174,6 kg, 3. místo pak Barbora a Tomáš Ouřadovi – 159,9 kg. Gratulujeme!

Oceněni budou i Tomáš Kratochvíl, Karel Formánek, Julie Bláhová a Claudie Žikovská. Každý nasbíral více jak 100 kg!

Celkem se sběru zúčastnilo 31 žáků a dětí, mnozí ve spolupráci s celou rodinou. Nasbírali jsme téměř 1,5 tuny!!!! Což je neuvěřitelný výkon.

Jsme rádi, že jste pomohli k obnově lesa a doufáme, že pobyt v lese byl pro vás příjemnou chvilkou oddechu v této nelehké době.

Věříme, že ceny a ocenění si vyzvednete ve škole, při slavnostním vyhlášení. Pokud bychom do školy nemohli dalších 14 dní, domluvíme se na osobním předání.

Věcné ceny dodala firma Jestřebská lesní s.r.o., se kterou jsme soutěž pořádali.

Děkujeme všem!