Naše škola a vize

Jaká je naše škola?

Vesnická, rodinná, útulná, veselá s příjemnou atmosférou.

Stará budova školy byla poprvé otevřena žákům 1.září 1971. Nová budova školy byla zkolaudována v září 2018. Školu navštěvuje 260 žáků, máme 11 tříd ZŠ, 3 oddělení školní družiny a 3 třídy MŠ. Na škole momentálně působí 22 pedagogů, 11 asistentů pedagoga, 3 vychovatelky, 6 učitelek MŠ a 12 správních zaměstnanců.

Co ve škole děláme?

• Jsme pořád na cestě, učíme se vzájemně a neustále si klademe otázky, na které hledáme odpovědi.
  • Snažíme se budovat přátelské klima.
  • Dbáme na osobnostní rozvoj všech zaměstnanců.
  • Zkoušíme tandemovou výuku, CLIL.
  • Začleňujeme do výuky metody kritického myšlení.
  • Na I. stupni vyučujeme matematiku podle prof. Hejného.
  • Učíme informatiku zábavným, moderním způsobem, který rozvíjí u žáků informatické, logické i matematické myšlení – od 3. ročníku učíme „Informatiku s Emilem“
  • Učíme žáky milovat přírodu a myslet globálně. Už podruhé jsme získali titul Ekoškola a jsme školou Udržitelného rozvoje I.stupně.
  • Už od roku 2002 působí na škole dětský divadelní soubor „Tři boty“, který sklízí úspěchy nejen na domácí, ale i mezinárodní scéně.
  • Sportujeme, zpíváme, čteme, malujeme, tvoříme a občas i zlobíme

MISE ŠKOLY

Naše škola nabízí:

• Bezpečné rodinné prostředí
  • Individuální přístup k žákům
  • Kvalitní vzdělávání dětí i učitelů

VIZE ŠKOLY

NAŠE HODNOTY