Čipový systém - stravování ve školní jídelně

INFORMACE K ČIPOVÉMU SYSTÉMU

• Od 1. 1. 2020 najíždíme na čipový systém ke stravování ve školní jídelně
  • Každý strávník obdrží zdarma čip s potřebnými údaji.
  • Při ztrátě čipu si může nový čip vyzvednout u vedoucí školní jídelny, ale již za úhradu 150 Kč.
  • je možné si vybírat z nabídky dvou hlavních jídel.

Způsob objednávání (odhlašování) obědů:

• Na dotykovém terminálu ve školní jídelně.
  • Přes internet na stránkách www.jidelna.cz
    • V okně na pravé straně zapíšete uživatelské jméno a heslo, které obdrží děti spolu s čipem.
  • Po přihlášení můžete kliknout na - Správa  účtu, kde si můžete nastavit změnu hesla,
    • uvidíte zde stav účtu ke konci měsíce, číslo účtu jídelny a při úhradě stravného použijete variabilní symbol = uživatelské jméno, které jste obdrželi.
  • Každý strávník má automaticky přihlášený oběd č. 1.
  • V jídelníčku lze oběd přehlásit na oběd č. 2 nebo se odhlásit z oběda.
  • Oběd č. 1 na oběd č. 2 lze změnit dva dny předem a odhlásit oběd je možné do 14:00 předešlého dne.

Důležité: je potřeba uhradit veškeré pohledávky do konce prosince 2021 včetně stravného na leden 2022. Nadále je nutné dodržet termín úhrady stravného do 25. dne předešlého měsíce, jinak oběd nebude vydán.  Pokud máte současně děti v ZŠ a MŠ, je nutné oddělovat platby stravného.

Každý strávník nosí čip denně u sebe a po kliknutí u čtečky mu bude u výdejního okénka vydán daný oběd.

Pro více informací můžete volat vedoucí školní jídelny na tel. 775213701

INFORMACE PRO MATEŘSKOU ŠKOLU

• Na děti v mateřské škole se výběr obědů nevztahuje.
  • Děti mají automaticky přihlášený oběd č. 1.
  • V případě nemoci či nepřítomnosti je třeba oběd odhlásit do 14 hodin předchozího dne, telefonicky u učitelky v mateřské škole, na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu školní jídelny 775213701.
  • V případě neočekávané absence je možné vyzvednout v mateřské škole dotovaný oběd pouze první den nemoci, a to od 11:40 do 12:00 (dle zákona č. 561/2004 Sb. a vyhlášky č. 107/2005 Sb.). Neodhlášené obědy propadají.
  • Pokud máte současně děti v MŠ a ZŠ, je nutné oddělovat platby stravného.