Průběžné výsledky sběru žaludů, výsledky matematické žaludové soutěže

Milí sběratelé,

průběžné výsledky k dnešnímu dni jsou: Anna Čejková (251,6 kg), Tomáš Kratochvíl (148 kg), Karel Formánek (125,8 kg). Mnozí z vás překonali hranici 100 kg!, gratulujeme, je to velký výkon.

Dosud jsme nasbírali 1235 kg žaludů!!! Máme ještě 12 dnů, dotáhneme to na 2 tuny?:-)

Tašky od žaludů jsou vevnitř, za hlavním vchodem, moc prosíme zazvoňte na nás a rozeberte si je.

Matematické žaludové soutěže se oficiálně zúčastnili Julie Sladká a Tomáš Ouřada - oceňujeme, jak jste se s příklady poprali a čeká vás malá odměna. Výsledky jsou graficky znázorněny ve fotogalerii výše.

693 kg žaludů bychom osadili plochu přibližně 25 fotbalových hřišť, k dnešnímu datu máme nasbíráno 1235 kg žaludů, což by stačilo na osazení cca 43 fotbalových hřišť