Previous Next

Radost za vydělané penízky…

Výtěžek z akce Abeceda peněz nám udělal dvojí radost. Nejdříve jsme věnovali částku 3000 korun na záchranný program antilopy Derbyho. Při odevzdání částky nám bylo nabídnuto, že si můžeme vybrat jméno pro mládě samečka. A tak jsme pečlivě vybírali, radili se doma i ve škole, a nakonec naše mládě ponese jméno Bongo. Hurá!!

Další radost nám udělal dvoudenní výlet. S paní učitelkou jsme vycestovali do Chebu, kde jsme navštívili starý hrad, bránu času, muzeum, kostel i staré město. Posilnit jsme se byli v místní vyhlášené jídelně. Kynuté ovocné knedlíky jsme stěží sotva snědli. Poté byl přesun do Nového Drahova. V Krásném a útulném penzionu Selský Dvůr jsme přenocovali.  Druhý den na nás čekala přírodní rezervace Soos.  Zajímavé expozice v muzeu, příroda kolem nás, skvělí spolužáci, bezvadné počasí, zkrátka vše, co k vydařenému výletu patří.  A třešnička na dortu??? Cesta zpět vysněným pendolinem.

Žáci 4.B

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat