Previous Next

Projektový den ve 2. třídě

Projektový den ve 2. třídě, který byl celý naplněný hlubokým bádáním a experimentováním se moc povedl. Proběhlo spoustu pokusů, které byly někdy velmi napínavé. I s ohněm jsme si zahrávali! Ale škola naštěstí nechytla. Odbornice Alice vždy nejprve s dětmi probrala, co se bude dít a děti předpovídaly, jak to asi dopadne. Pak to nastalo: netekoucí voda, mléčný kaleidoskop, lentilková duha, lávová lampa, bublinkový had. Bylo to moc zajímavé a vědecké! A nakonec výroba vlastního domácího slizu! To bude doma radosti! Ze závěrečné reflexe vyplynulo, že všechny pokusy si děti rozhodně ještě jednou vyzkouší doma. To jistě rodiče ocení nejvíce. 
Václava Makovcová :-)

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat