Finanční fond Amonit

Milí rodiče,

chceme Vás informovat, že z inciativy rodičů naší školy vznikl finanční fond Amonit. Do tohoto fondu mohou přispět fyzické i právnické osoby včetně školy samotné.

Finanční prostředky školního fondu jsou určeny dětem ze ZŠ a MŠ Třebotov, jejichž rodiče (či jiní zákonní zástupci) nejsou v tak dobré majetkové situaci (dlouhodobé či mimořádné), aby mohli svým dětem zajistit některé jejich školní potřeby a aktivity, jako jsou školní potřeby, účast na školních akcích (např. škola v přírodě, lyžařský kurz…). Všechny bližší informace ohledně fondu Amonit najdete v příloze.

Již tuto sobotu budeme mít příležitost vložit do fondu Amonit první částku. Zveme Vás na Svatomartinský jarmark, kde škola i školka bude mít svůj stánek s výrobky žáků. Všechny utržené peníze z prodeje darujeme tomuto fondu.

Za třebotovské učitele Jana Hančová

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat