Previous Next

DOX - Obyčejné hrdinství

Den před pololetními prázdniny v návaznosti na preventivní projektový den se ještě žáci od sedmé třídy výše vydali do galerie DOX, aby se věnovali dalšímu preventivnímu programu, který nese název „Obyčejné hrdinství“ a je zaměřen na chování lidí v případech, kdy jsou pouze „kolemjdoucí“. Žáci se tak naučili být připraveni pomoci, když se někomu v jejich okolí něco děje nebo když jsou svědky situace, kdy někdo (byť i cizí) potřebuje poskytnout první pomoc. V DOXu pak sami žáci sedmé třídy začali o návštěvě galerie natáčet reportáž - ke shlédnutí zde. Oba preventivní programy byly pro žáky i dle jejich slov velmi přínosné, což bylo patrné i z aktivního přístupu dětí během obou dní.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat