Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

Zrušení výuky na základních školách

Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace V ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvoláníJe zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Zároveň jsou od úterního večera od 18,00 hod. zrušeny všechny akce pro počet 100 a více osob.

Z těchto důvodů bude naše škola i ŠD od 11. 3. až do odvolání uzavřena. Zároveň rušíme školní akce i všechny mimoškolní aktivity organizované školou. 

Ve škole bude po dobu uzavření probíhat důkladný úklid. Pedagogové budou pro své žáky připravovat zadání pro práci doma.

Pokud zůstáváte doma se svým dítětem mladším 10ti let, máte nárok na dávku – Ošetřování člena rodiny při uzavření školy. První část A této žádosti Vám potvrdíme, zbývající části si doplníte jako žadatelé o dávku. Potvrzení budeme vydávat ve středu 11. 3. 2020 od 8.00 hod. do 15.00 hod.

Prosíme, průběžně sledujte webové stránky školy a Edupage, postupně budeme přidávat aktuální informace.

Děkuji za spolupráci a pochopení,

Jana Hančová

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat