Organizace výuky během uzavření školy

Milí rodiče a žáci,

dnes jsme měli poradu všech pedagogů. Protože uzavření školy bude trvat minimálně v řádu týdnů, pokusíme se vytvořit podpůrný systém elektronické výuky: domácí práce a úkoly, online cvičení, projekty apod.. Nezbytná bude spolupráce rodičů hlavně u mladších žáků, ale je potřeba dohlédnout i na ty starší.

·       Většina dětí si v úterý vyzvedávala učebnice a pracovní sešity a brala si je domů. Pokud si vaše dítě učebnice a pracovní listy nevyzvedlo, může si je ideálně do pátku vyzvednout ve škole (bylo by dobré, kdyby do školy přijeli rodiče). Ve škole jsme vám tento týden k dispozici: ve čtvrtek od 8.30 do 15.00h a v pátek od 8,30 do 13.00h. Příští týden v Po-Čt- 8,30 -15.00, Pá- 8,30- 13,00h.

·       „Výuka“ bude probíhat dle stávajícího rozvrhu – v Edupage bude zachován. Každý den budou přes Edupage nebo Emailem zadávány úkoly – včetně odkazů na učebnice, pracovní sešity, případně tam budou vkládány soubory či odkazy.

·        Pro práci bude nutné se hlásit na Edupage přes PC, protože mobilní aplikace nemá řadu funkcí. Mobilní zařízení lze rozšířit o WPS Office aplikaci.

·       Žáci budou vypracovávat úkoly dle pokynů vyučujících a posílat je zpět pro kontrolu či hodnocení.

·       Tento způsob „distanční“ výuky bereme jako pomoc rodičům, aby měly děti smysluplnou náplň a zbytečně nezameškaly učivo. Nevypracování úkolů se bude penalizovat.

·        Pokud někdo nemá k dispozici internet a nedostane se na  Edupage, může si po domluvě  úkoly a práci vyzvednout ve škole v tištěné podobě.

·       S případnými dotazy se  obraťte na třídní učitele vašich dětí.

Kolektiv učitelů ZŠ a MŠ Třebotov

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat