Usneseni Střed. kraje

Usneseni bezpečnostní rady Střed. kraje

Vážení rodiče,

školní provoz funguje bez omezení. Je potřeba dbát na zvýšená hygienická opatření a dodržet všechny aktualizované pokyny. Pokud se vracíte s dětmi z jarních prázdnin z oblastí s výskytem koronaviru COVID-19 (Číny, Hong Kongu, Iránu, Japonska, Singapuru, Jižní Koreji a v Itálii regiony Emilia-Romagna, Lombardie, Piemont, Benátsko), v zájmu bezpečnosti Vašich i ostatních dětí a zaměstnanců školy, doporučujeme zůstat 14 dní doma v preventivní karanténě.

Vedení školy

 

Usnesení Bez. rady Střed. kraje

 

Vážení rodiče,

 

do školy jsme obdrželi Usnesení Bezpečnostní rady Středočeského kraje ze dne 3. března 2020. Vyjímáme informace související se školou a kontakty na odborná pracoviště. Celé Usnesení je možné si pročíst v příloze, je také zveřejněno na webu naší školy.

 

Hezký zbytek jarních prázdnin, vedení školy

 

-------------------------

 

Výňatek z U S N E S E N Í Bezpečnostní rady Středočeského kraje, BRSČK46/03/2020, ze dne 3. března 2020

 

Bezpečnostní rada Středočeského kraje důrazně doporučuje cestovatelům, kteří pobývali v období od února 2020 v Číně, Hong Kongu, Iránu, Japonsku, Singapuru, Jižní Koreji a v Itálii (regiony Emilia-Romagna, Lombardie, Piemont, Benátsko), tedy oblastí s vysokým počtem onemocnění vyvolaných novým koronavirem, aby v následujících 14 dnech po návratu z těchto oblastí telefonicky kontaktovali územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje dle místa svého bydliště (www.khsstc.cz), zůstali doma a sledovali svůj zdravotní stav se zaměřením na příznaky počínajícího respiračního onemocnění (především horečka nad 38 stupňů C, dýchací obtíže).

V případě výskytu výše uvedených příznaků omezili kontakt s ostatními osobami, kontaktovali telefonicky svého praktického lékaře. Dále důsledně doporučuje dodržovat základní hygienické návyky a osobní hygienu (respirační hygiena, časté mytí rukou mýdlem a teplou vodou) a používání dezinfekčních prostředků s plně virucidním účinkem jako nástroje ochrany proti šíření infekce v populaci.

V zájmu bezpečnosti všech doporučuje rodičům žáků, kteří se vrací z rizikových oblastí z lyžařských výcviků i jiných cest, aby informovali o této skutečnosti vedení školy a při známkách změny zdravotního stavu zůstali preventivně doma. Další body najdete v příloze.

Bezpečnostní rada Středočeského kraje sděluje, že pro dotazy občanů je u Krajské hygienické stanice zřízena e-mailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a poradenská infolinka na telefonním čísle 771 137 070, která je v provozu od 9:00 – 19:00. Další telefonní linka 736 521 357 funguje od 7:00 - 9:00 a od 19:00 do 22 hodin. V pracovní době lze využít telefonní čísla na územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje, kde je možné se dle bydliště obrátit na pracovnice protiepidemických oddělení jednotlivých územních pracovišť.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat