Previous Next

Ukliďme Česko, aneb jaký si to uděláš, takový to máš IX

Letos jsme se po 9. zúčastnili akce Ukliďme Česko, aneb jaký si to uděláš, takový to máš.  Uklízelo se v Třebotově a okolí třebotovské školy.

Ukliďme Česko pohledem žáků 5. třídy:

Akce byla o úklidu odpadu, aby příroda byla zase alespoň  o kousek čistější. Akce se zúčastnily všechny třídy na prvním i druhém stupni a mateřská škola, o úklid pytlů s odpady se postaraly Technické služby Třebotov. Moje velká vzpomínka byla že jsme tam našly louky a na ni jsme dělaly hvězdy ležely jsme v trávě, zkrátka bylo to super. Tereza

Výsledky v kg. zatím nevím, ale odhadem je to méně než minule, což je dobře. Nejlepší bylo, když jsme vykopávali z hlíny obří kusy železa a odpadků. Matěj

Protože jsem se akce také zúčastnila, tak mohu říci, že to nebylo úplně jednoduché, ale stálo to za to. Myslím si, že naše třída vybrala zhruba 15 kilogramů odpadu a dohromady za všechny zhruba 80 kilogramů odpadu. Bára

Letos jsme nasbírali 37 pytlů odpadků, 2 pneumatiky, vše o celkové váze 560 Kg. Minulý rok to bylo 2090 kg. Blýská se na lepší časy?!:-)

Děkujeme opět všem - žákům a dětem z MŠ a ZŠ, jejich učitelům, vychovatelkám ve školní družině. Zapojili jsme se opravdu všichni! Poděkování patří také samozřejmě Technickým službám Třebotov za pomoc při likvidaci odpadů.

 

 

 

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat