Previous Next

Krabice od srdce

Ve škole jsme si několikrát povídali s naší paní učitelkou o situaci na Ukrajině. Bylo nám líto a bylo pro nás nepředstavitelné, čím si procházejí ukrajinští uprchlíci. Na občanské výchově jsme si povídali o organizacích, které pomáhají. I my jsme ve škole pořádali akci " Pečeme pro Ukrajinu", která měla velký úspěch.
Paní učitelka nám dala za úkol zjistit, jestli v našem okolí žijí tyto uprchlické rodiny.
Sama zjistila, že v Dobřichovicích je takových rodin několik ubytovaných v sokolovně. Přišla s nápadem, který se nám líbil, pomoci těm nejmenším. Začali jsme nosit pastelky, křídy, omalovánky, fixy, barevné papíry a nůžky na vystřihování.
Naši " Krabici od srdce" odvezla paní učitelka do Dobřichovic a předala dětem. Snad je potěší!!!

Žáci IV.A.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Hledat