Previous Next

Truhlářská dílna

Ve čtvrtek byla 9. třída v truhlářské dílně ve firmě Vladeko.

Žáci postavili krmítka pro veverky, lavičky na zahradu, vyvýšené záhony a stůl z palet, který bude sloužit jako celoškolní Ekokodex.

Suchá zídka a všechny výrobky vyrobené v truhlářské dílně vycházejí z analýzy školní zahrady, kterou postupně dělají žáci 2. stupně a děti z Ekotýmu. Analýza je i jeden ze základních kroků programu Ekoškola.

Věřím, že díky spolupráci všech – dětí, učitelů i rodičů se naše školní zahrada postupně začne přetvářet nejen v místo učení, ale i setkávání, inspirace a příjemného odpočinku. Bude to místo, kde budeme žít v souladu s přírodou, kde ji budeme moct pozorovat z „1. ruky“ a kde si budeme moct odpočinout od našeho každodenního shonu.

Více fotek najdete ve fotogalerii.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Hledat