Previous Next

Olympiáda v bruslení

Již potřetí se naši žáci účastnili zimní olympiády v bruslení, kterou pořádá hokejový oddíl v Černošicích. Soutěže je určena pro žáky všech tříd, přičemž soutěží v kategoriích po dvou ročnících. V minulém roce jsme získali díky dětem z prvního stupně bronzové medaile, které jsme letos chtěli minimálně obhájit. Konkurence ale vzrostla a například v nejmladší kategorii druhé a třetí třídy se utkalo celkem deset týmů. Družstva byla složena z chlapců a dívek dohromady, takže o společné povzbuzování nebyla nouze. Všichni naši závodníci ze sebe v celkem sedmi disciplínách vydali maximum a za své výkony jsme se tak nemuseli stydět. Obrovská gratulace ale patří týmu ve složení: Ela Jonáková, Elen Palečková, Michal Linhart, Eda Havelka a David Černý, protože právě jim se podařilo navázat na loňský úspěch a přivézt cenou stříbrnou medaili.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat