Zlatý hlas 8. třídy

V rámci Hudební výchovy tvořili žáci 8. třídy vlastní skladby. Jednalo se o tříměsíční projekt, pro který vymysleli název "Zlatý hlas 8. třídy". Během tvorby mohli využívat jakékoli nástroje AI, hudební editory a internet. Podmínkou bylo, aby alespoň polovina skladby byla jejich vlastní. Většinou si žáci složili vlastní text, který vsadili do již existující melodie. Někteří ale obě složky složili sami. Žáci pracovali ve skupinách (max. o 4 členech) nebo i jednotlivě. Ve výběru stylu, žánru a tématu skladby měli žáci volnou ruku. Nejčastější volbou byl rap a melodrama. Projekt byl zakončen celotřídní prezentací všech skladeb.

Na sklady se můžete podívat (nebo si jen poslechnout) zde.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat