Previous Next

Vlajkodrom - okresní kolo

1. únorový den naše škola uspořádala okresní kolo soutěže v poznávání vlajek – Vlajkodrom.

Přestože šlo o 1. ročník, účast škol byla hojná. Soutěžící byli velmi dobře připraveni, na prvních příčkách se umístilo hned několik žáků se stejným počtem bodů, proto své síly poměřili v „rozstřelu“, kde šlo nejen o znalost vlajek, ale už i rychlost.

Soutěž sklidila velký ohlas nejen u účastníků, ale i u přihlížejících pedagogů a rodičů. Nicméně neusínáme na vavřínech, příští rok bychom Vlajkodrom rádi zopakovali, bez drobných nedostatků, který první ročník přinesl.

Na pomyslných stupních vítězů stanuli hned 3 žáci naší školy – Jan Bek na třetím místě v kategorii žáci – 1. stupeň, Pavel Čížek na 1. místě v kategorii žáci 2. stupeň a Lukáš Bujňák na 3. místě v téže kategorii.

Všem výhercům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat