Previous Next

Vánoční turnaj ve vybíjené

Poslední školní den před Vánoci jsme strávili všelijak – v některých třídách se vyráběly svíčky na Štědrý den, někteří se dívali na pohádky, někteří šli do kina a někteří se zúčastnili předvánočního turnaje ve vybíjené. Samozřejmě u všech nechyběla tradiční besídka se zpíváním koled a rozdáváním dárků.

Turnaje se zúčastnili žáci 8. a 9. tříd. Hrálo se podle oficiálních pravidel Asociace školních sportovních klubů, což pro mnohé byl těžký oříšek. První rána kapitána není nabitá, kapitán nemá tři životy, ale jen jeden, nenabíjí se přes pole, ale stačí v poli, hraje se na 2 x 7 minut, ……Hra je tak mnohem dynamičtější, než mnozí z nás znají, jde o rychlost, postřeh, strategii.

Hra byla opravdu vyrovnaná a napínavá až do konce. Turnaj nakonec vyhrála třída 9.B. Gratulujeme!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat