Previous Next

Vlajkodrom - školní kolo

18. 12. proběhl na naší škole 1. ročník soutěže v poznávání vlajek – Vlajkodrom.

Účast byla hojná, soutěže se zúčastnilo 17 dětí z 1. stupně a 38 dětí z druhého stupně. V lednu poměří své znalosti i děti z MŠ.

Žáci soutěžili v poznávání vlajek celého světa a výsledky byly opravdu těsné. Na prvním i druhém stupni musel být uskutečněn „rozstřel“, protože několik žáků dosáhlo stejného počtu bodů. Na pomyslné stupně vítězů nakonec dosáhli na prvním stupni Jaroslav Hrabák, Jan Bek a Antonín Lisec, na druhém stupni pak Lukáš Bujňák, Pavel Čížek a Eliška Urxová. Dva nejlepší žáci z každého stupně postupují do meziškolního kola, které se uskuteční 1. 2. 2024. Držme vítězům palce!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat