Previous Next

Sportovní soutěže - podzim 2023

Žáci naší školy se již tradičně účastní sportovních soutěží pořádaných AŠSK Praha-západ. Soutěže probíhají většinou ve třech kategoriích - 1. stupeň, 6. a 7. třída a 8. a 9. třída - a většinou pro chlapce a dívky zvlášť. Naše škola se účastní vždy téměř všech soutěží a na podzim nás tak čekal bohatý program ve znamení přespolního běhu a zejména florbalových turnajů. Závod v přespolním běhu se uskutečnil na konci září v Dobřichovicích a naši žáci medailového umístění sice nedosáhli, ale meziročně si v některých kategoriích polepšili. Medailovou pozici ve florbale po dlouhé době přinesly dívky ze 6. a 7. třídy, které prohrály až v napínavém finálovém utkání s domácí ZŠ Rudnou. Bez prohry, ale také bez medaile, odešli z turnaje jejich chlapečtí vrstevníci a velmi dobrými výkony se na turnaji prezentovaly i děti z osmých a devátých tříd. Chlapeckého florbalového turnaje nejstarší kategorie se letos zúčastnil rekordní počet škol - 21 z Prahy-západ. Prvostupňové florbalisty na podzim čekaly dokonce dva turnaje. Na jaře se hodláme opět zapojit do téměř všech soutěží a budeme se těšit na výkony našich žáků, které možná budeme moci sledovat i na domácí půdě. 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat