Materiální sbírka pro Ukrajinu

Vnímáme nelehkou situaci obyvatel Ukrajiny, proto jsme se rozhodli uspořádat materiální sbírku na jejich podporu. ZŠ a MŠ Třebotov společně s obcí Třebotov a jejími technickými službami, dobrovolnými hasiči Třebotov a Spolkem Klouzačka organizujeme sběr následujícího materiálu, který zamíří do Centra humanitární pomoci Ukrajině v Radotíně.

V současné chvíli vybíráme pouze následující materiál:

• ložní prádlo, polštáře, deky, ručníky

• hygienické a drogistické zboží (kartáčky, pasty, prací prášky, hřebeny, hygienické potřeby pro ženy, pleny, věci na úklid..)

• vybavení do kuchyně - hrnce, pánve, příbory, skleničky

• léky bez předpisu (např. paralen, acylpyrin), náplasti, dezinfekční prostředky na čištění ran

Sběrné místo: ZŠ a MŠ Třebotov, Hlavní 190 (stará budova školy)

Časy sběru: 7 – 16 hod., (ve večerních hodinách 18 – 19 hod. pouze po domluvě na telefonním čísle 601 154 130)

Termín: věci vybíráme do pátku 4. 3. do 16 hodin, následně budou odvezeny do Centra humanitární pomoci

Předem děkujeme všem dárcům.