Previous Next

Florbalové medaile

V prosinci pokračovala naše škola v účasti na tradičních florbalových turnajích – v kategorii mladší žáci (4. a 5. třídy). Smíšené družstvo chlapců a dívek ve složení Kateřina Jírů, Erika Hrdoušková, Johana Hlaváčová, Antonín Hanuš, Matěj Bujňák, Matěj Nedělka, Václav Tolar, Lukáš Palán, Martin Straširybka, Jiří Neuman, získalo krásné 3. místo.

Předposlední prosincový týden se konal poslední turnaj v roce 2021 – okresní kolo ČEPS Cup – kategorie mladší dívky. Družstvo dívek z 5. třídy ve složení Kateřina Jírů, Erika Hrdoušková, Klára Bergová, Eva Marešová, Eliška Doskočilová, Johana a Mariana Hlaváčovi a Adéla Vlčková přivezlo pro naší školu zlato a postupují do krajského kola. Gratulujeme všem a držíme palce!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat