Návrat dětí do škol očima dětí

Děti z 2. třídy se už po dlouhém čase distanční výuky do školy opravdu těšily. 

A takto o tom pro Vás napsaly:

Vojta:

Těšil jsem se do školy. Protože jsem myslel, že tam budeme dělat blbosti. Ale neděláme tam blbosti. Ale máme hodnou učitelku, která nás všechno naučila. Ale když začal coronavir, tak začalo online a my byli doma. Ale nakonec se začaly střídat týdny doma a ve škole. Ve škole se mi líbí, protože tam si pomáháme a mám tu kamarády, chodíme se ven vyvětrat a pak jdeme do školy. Baví mě to tam. A pak jdeme do družiny a někdy hrajeme fotbal.

Ondra:

Líbí se mi na tom, že se toho víc naučím. Líbí se mi na tom, že tam jsou kamarádi. Baví mě se testovat.

Matouš:

Dobrý den, lidi z Třebotova, Chotče, Kosoře a Solopisk. Učit se doma je nuda. Ale ve škole je to dobré! Máte tam kamarády, hřiště a hodnou paní učitelku. A je čas na vzkaz pro předškoláky. Ahoj předškoláci! Nemusíte se bát do školy. Prozradím vám tajemství. Máme stavebnici KAPLA!

Sofinka:

Já mám ráda na škole, že jsme ve třídě s paní učitelkou, že tam máme kamarády, ale nejvíc jsem ráda, že se všichni máme rádi. Na distanční výuce se mi vůbec nelíbí, že se musíme učit přes počítač. Doma je ale fajn, že tam jsem s mámou, tátou a ségrou. Ve škole máme každé pondělí a čtvrtek testy na COVID 19. Strčíme si tyčku do nosu a pětkrát jí otočíme. Hrozně to lechtá! Ve škole jsme přečetli hooooodně knížek. V družině nacvičujeme Červenou Karkulku.    

Matyáš:

Online! Online! Je to hrozný, pořád jen u počítače! Kdežto ve škole nám paní učitelka všechno vysvětlí a kvůli tomu všechno vím. Ve škole. Paní učitelka je ta nejlepší učitelka na světě. Super věc!!! Máme kočičku Mouru a ta rodila. Bylo to krásný. Cvičení. Cvičíme s pomocnicí paní učitelky Danou. Je to bezva!

Míša:

Čau! Jediný, co se mi nelíbilo na distanční výuce je to, že se učíme přes počítač. To mě nebaví. Ale ve škole mě to baví. Víc. Ahoj!

Kuba:

Já jsem se těšil do školy, protože jsem tam dlouho nebyl a máme dobrou paní učitelku. Škola je dobrá. U onlinu musíme být u počítače. A seká se to. Bolí z toho počítače oči. A u toho počítače třeba neslyším. A je to těžší u onlinu. A ve škole je to super. Tak ahoj a čau!

Elen:

Ve škole je to lepší. Na onlinu se mi stýská po paní učitelce. Ve škole se toho víc naučíme. Můžeme si se spolužáky hrát. Máme super učitelku. Máme super asistentku. Ahoj!

Ríša:

Ve škole je to zábava. Je to lepší se učit ve škole, protože je tam paní učitelka a kamarádi. A nic zlého tu není. A máme tu hodnou paní ředitelku a paní učitelky.

Adélka:

Když jsem byla doma, tak jsme se učili z domova. Ale když jsme přišli do školy, učili jsme se jako za starých časů. Je nejlepší být ve škole, protože když je tam něco zábavného, můžeme si tu zábavu užít nejvíc ve škole. Tak se těšte do školy!

Péťa:

Moc mě to ve škole baví. A baví mě prezenční výuka než distanční výuka, protože se míň naučím a ve škole se víc naučím.

Eliška:

Ve škole je to lepší. Paní učitelka je hodná a má nás ráda a my ji taky. Dana je asistentka a pomůže nám, když něco nevíme. Jsou tu kamarádi a hrajeme si tu. A tady máš návod na testování: Rozbalíš si tyčinku a dáš si ji do nosu. Zatočíš si v nose pětkrát. Pak to dáš do knížky a nakapou ti tam 6 kapek. Počkáš 15 minut a podíváš se přitom na pohádku. A potom se ti ukáže, že jsi negativní. Je to docela pohodlný. Jen to trošku lechtá.

Charlie:

Ahoj! Já se jmenuji Charlie a já vám povím, jak to je ve škole a jak to je na onlinu. Tak začneme ve škole. Tak ve škole je to lepší, protože paní učitelka vám to ukáže a je hodná. Na onlinu je to blbý, jen sedíš a díváš se na tablet. A protože ve škole je to lepší, protože vidíš svoje kamarády. Tak ahoj! Čau! Čau!

Jára:

O přestávkách je zábava! Dvakrát týdně se testujeme na COVID 19. Máme z toho dobrý pocit, že jsme negativní.

Viktorka:

Já nemám ráda učení přes počítač. Mám ráda učení ve škole. Protože se ve škole víc naučím. Máme tam hodnou paní učitelku a hodnou asistentku Danu. Začínáme v 8 hodin.

Daník:

Do školy jsem se hlavně těšil na kamarády. Ve škole se učíme proto, abychom se dobře chovali slušně v prácích. Online se mi moc nelíbilo, jak se to furt seká. Ve škole je moc fajn. Doufám, že bude jiné řešení, jak se ochránit před coronou a bude zas pohoda a bude zas vše jako v roce 2019.

Žofinka:

Ahoj! Já myslím, že učení doma je nuda. Navíc se to seká. Já myslím, že učení je od toho, že třeba se naučíme hodiny a ještě třeba až budeme mít děti, že je můžeme ještě něco naučit. Já jsem moc ráda, že máme tak hodnou učitelku a asistentku a našla jsem si tolik kamarádek. Ve škole je zábava!

Claudie:

Já si myslím, že paní učitelka je zábavná a hodně nás naučí. A důležité je chodit do školy. A mám super spolužáky!

Daník:

Je ve škole zábava!!! U monitoru mě to moc nebaví, jak jsem říkal, ve škole mě to baví víc. Paní učitelka je hodná a zábavná. 1. třída mě bavila. 2. třída, v ní je hodně emocí. Na 3. třídu se hodně těším, už mě nebaví zapínat tablet, nebaví mě furt koukat na monitor. Paní učitelka je ráda, když nezlobíme a taky když se pilně učíme. Ale zase k distanční nauce – Dana je super asistentka, pomáhá nám se vším. A paní učitelka, ta nám taky pomáhá se vším. A dál se přesvědčte sami! ☺ ☺ ☺

Barunka:

Distanční výuka! Ach jó! Ale ve škole je sranda! A nejlepší je český jazyk! Druhá třída mi přijde nejlepší. A co Vám? Všem školáčkům přeji dobrou zábavu ve škole. ☺

  
  

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat