Pohádky o stromech

Na podzim 2018 proběhla na naší škole velká literární soutěž o nejlepší pohádku o stromech. Slíbili jsme, že pohádky vyjdou knižně, tímto tedy slib plníme, prozatím v elektronické podobě. 

Pohádky o stromech e-kniha.

Velké díky patří všem přepisovačům pohádek do elektronické podoby, strávili nad tím mnoho hodin svého času. Nebyla by to pohádková knížka bez ilustrací. Naši ilustrátoři se této úlohy zhostili jako opravdoví profesionálové. A poslední dík patří všem editorům, kteří knížku mnohokrát upravovali po textové i grafické stránce. Věříme, že výsledek stojí za to!

Ilustrační výzva

Mnoho pohádkám chybí ilustrace – pokud máte zájem se na tvorbě knihy podílet, napište prosím na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., domluvíme podrobnosti.

Pohádka Vílinka a zakletý strom hledá svého autora! Napište prosím na výše uvedený email, kdo je autor této pohádky, abychom vás mohli v knize uvést.

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat