Nařízení vlády ČR

Nařízení vlády ČR

S účinností ode dne 14. října 2020 od 0:00 hod. do dne 1. listopadu 2020 do 23:59 hod. vláda omezuje:

  • provoz základních škol (1. i 2. stupně) podle školského zákona a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole; tento bod se nevztahuje na školy a třídy podle § 16 odst. 9 školského zákon a na školy při zdravotnickém zařízení.
  • provoz středisek volného času, školních klubů a školních družin, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání.
  • zakazuje se škola v přírodě. Školu v přírodě, která probíhá, je nutno ukončit a vrátit se z ní co nejdříve (tedy dne 13. 10. 2020), pokud v tom nebrání objektivní překážky (např. prodleva v zajištění dopravy, nebo potřeba se zkoordinovat se všemi rodiči atd.)

 

Ve středu 14. října zahajují žáci 1. i 2. stupně distanční výuku, která je povinná. Stávající rozvrh 6. a 7. třídy bude změněn! Nový rozvrh synchronní výuky pro celou školu bude zveřejněn v Edupage.

Při distančním vzdělávání mají žáci nárok na školní dotovaný oběd. Školní jídelna bude v provozu, ale v tomto období se bude vařit jenom jedno jídlo. Od středy 14. 10. budou všichni žáci z obědů automaticky odhlášení – pokud tedy budete chtít využívat školní oběd, je potřeba si obědy nahlásit u vedoucí školní jídelny Heleny Rampírové t.č. 775213701 (ideálně 13.10. do 18. 00 hod.) nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jídlo si můžete vyzvednout od 11:00 hod. do 11:45 hod. do vlastních nádob.

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat