Nošení roušek

Milí rodiče,

od 10. září platí povinnost nosit roušky ve společných prostorách uvnitř škol a školských zařízení. Nošení roušek v učebnách v průběhu vyučování je zatím jenom doporučeno.

Po naší zkušenosti, kdy se nám 4 třídy hned na začátku školního roku dostaly do karantény, jsme se rozhodli zavést nošení roušek po celou dobu pobytu ve škole.  Nošení roušek se netýká výuky tělocviku a výuky probíhající venku.

Vím, že je to nekomfortní řešení, ale je jedním z nejúčinnějších a nejlevnějších opatření. V případě výskytu žáka nebo učitele pozitivního na covid – 19 se do karantény dostanou jenom jedinci, ne celé kolektivy.  

Děkujeme Vám za spolupráci, pochopení a podporu.

Za kolektiv učitelů Jana Hančová

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat