Previous Next

Šikovné ruce se hodí

Na jaro letošního roku naše škola pod vedením paní učitelky Lipanské plánovala realizaci projektu „Moře plastů“, který nás měl upozornit na to, kolik plastů vyprodukujeme a jak jimi lidstvo zaplavuje svět.

Byli jsme právě ve fázi „vrcholných příprav“, ve třídách i v družině vznikaly nejrůznější mořští tvorové i netvorové z plastů (to abychom dostáli názvu projektu),  když nás zastihla zpráva o uzavření škol. Trochu nás to všechny zaskočilo, ale brzy jsme se rozkoukali a začali zase tvořit. Tentokrát doma.

A podívejte se, co všechno v našich domácích dílnách vzniklo. Nejen zajímaví vodní tvorové, ale také „moře“ roušek. Šikovné ruce se zkrátka hodí!

Děkujeme, že pomáháte i vy!

Fotografie vašich výrobků budeme postupně doplňovat.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat