Previous Next

Projektový den školní družiny " Netradiční sporty"

Sportovním náčiním, které do dneška téměř nikdo z nás neznal, ale teď zná celá škola je BUMPERBALL.

Bumperball je nafukovací balón, strukturou podobný zorbingu, sloužící k narážení a k akrobatickým prvkům, jako jsou kotouly, přemety a podobně. Na rozdíl od zorbingové koule se bumperball navléká na tělo a hlavu sportovce a nohy zůstávají volné. 

 Tyto balóny pro školní družinu v rámci projektového dne zapůjčil Dům dětí a mládeže ULITA i s odbornou asistencí lektora. Nejdříve jsme se dozvěděli, jak se balóny nafukují a vyfukují, pak byly děti poučeny o bezpečnosti, nasazování a různých pohybových aktivitách v nich. V DDM ULITA byli tak vstřícní, že nám balóny pro školu zapůjčili na celý týden.  Z projektového dne se tak stal projektový týden  a v hodinách tělocviku si zadováděla snad celá škola. Hlavně díky panu učiteli Müllerovi, který byl přítomen Informační části a během celého týdne si bumperbally vzal na starost.

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat