Olympiáda v anglickém jazyce

Ve dnech 9. a 16.1. se konalo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce v kategorii I.A, která je určena pro žáky do 7. ročníku, a v kategorii II.A pro žáky 8. a 9. tříd. V prvním kole obou kategorií byl písemný test,  jehož součástí byl poslech, cvičení na porozumění textu a gramatický test.

V kategorii I.A se zúčastnilo 21 žáků ze 6. a 7. tříd a do druhého ústního kola postoupilo 11 žáků. V kategorii II.A soutěžilo 16 žáků a do ústního kola postoupilo 8 žáků.

Do okresního kola, které se koná 20.2. na ZŠ Dobřichovice, postoupili v kategorii I.A Jakub Stehlík ze 7. třídy a jako náhradnice Anna Pavlíková též ze 7. třídy. V kategorii II.A postoupil Jakub Synek z 8.B a jako náhradník Adam Boháč z 8.A. Tito žáci dosáhli nejvyššího počtu bodů. Všichni zúčastnění žáci podali velmi dobrý výkon.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat