Previous Next

Vlastnoručně vydělané peníze těší dvojnásob

o tom se přesvědčili žáci 4.A naší školy. Na projektu finanční gramotnosti „Abeceda peněz“ se naučili plánovat, pracovat v týmu, kreativně a flexibilně  reagovat na poptávku trhu, propagovat svou práci a umět ji prodat. Výdělek použili na pomoc zvířatům (certifikát), výlet do ekocentra Paleta v Pardubicích, kde zjistili, nejen zač je perník, ale také jak se zpracovává len a že práce na tkalcovském stavu je pěkně tvrdá a ještě se těší do Merkurialaser v Praze. 

Děti jen mrzí, že tento projekt je určen pouze pro čtvrté ročníky. Teď už mají zkušenosti, které by mohly využít. Ale určitě se jim budou v životě hodit.

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat