Čtvrťáci zvou na prodejní jarmark! 2. 5. a 9. 5.

Srdečně vás zveme na prodejní jarmark, který zorganizovali naši čtvrťáci v rámci projektu Abeceda peněz.

Pozvánka 4. A, Pozvánka 4.B

Abeceda peněz učí čtvrťáky hospodařit         

Abeceda peněz je zážitkový program, který učí rozumět  světu financí. Hlavním úkolem v projektu je vybudovat vlastní firmu – vymyslet její název, navrhnout logo a hlavně zvolit, vyrobit  a prodat sortiment.

A jak vše začalo? Jednoduše, přihlášením naší třídy do projektu. Spojili jsme se s pobočkou České  spořitelny v Radotíně. Poté nás vedení pobočky pozvalo na exkurzi, aby nás seznámili s fungováním banky a koloběhem peněz. Dostali jsme užitečné tipy a rady do startu našeho podnikání. Na rozjezd jsme od České spořitelny získali vstupní kapitál 3000 Kč.

Celý projekt vyvrcholí jarmarkem v pobočce České spořitelny. Na něm se budeme snažit své výrobky prodat. Čím více návštěvníků přijde, tím budeme úspěšnější. S propagací jarmarku nám pomáhá místní pobočka České spořitelny, škola, rodiče, ale i obec.

Díky tomuto projektu bude celá naše třída bohatší nejen o prostředky na školní výlet, ale hlavně o zážitky a vědomosti (toužíme si vydělat na výlet a svést se na něj vlakem Pendolino, a také chceme přispět na útulek pro opuštěná zvářátka).

Zveme Vás tedy na náš jarmark, přijďte si koupit naše ručně vyrobené výrobky a pomozte nám vydělat si nějaké prostředky.

Žáci 4.B

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat