Leták - výzva ekoškoly

Kampaň obyčejného hrdinství 15.4. - 21.4.

Připojte se s námi k oslavám Dne Země, do celostátní kampaně - Kampaň obyčejného hrdinství. Na naší škole probíhá kampaň v týdnu od 15.4. - 21.4.

Každý zapojený jednotlivec si může vybrat jednu až sedm výzev a po sedm dní se je snaží v maximální míře naplňovat. K tomu mu slouží Průběžný vyhodnocovací list, kde si zaznamenává své úspěchy.

Cílem kampaně je ukázat, že Ekoškoly mohou být cestou vedoucí k udržitelnému životu na naší planetě.  Když není vůle států nebo průmyslníků k reálnému boji proti klimatickým změnám, tak jim ukážeme, že ji máme my!  Obyčejné hrdinství je chování, které každý den zlepšuje náš svět skrze naše skutky!

POJĎTE DO TOHO S NÁMI! ČÍM VÍCE NÁS BUDE, TÍM VÍCE DOBRA UDĚLÁME!

Na závěr celé kampaně Průběžné vyhodnocovací listy sesbírá Ekotým a společně s ostatními žáky školy spočítají dopad celé kampaně na životní prostředí.

Do vyhodnocovacích listů se dá zapisovat na počítači i v mobilu. Výsledné listy prosím pošlete na  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud vás akce zaujala, můžete samozřejmě šířit dál, čím více se nás zapojí, tím lépe. Všechna data vyhodnotíme.

Jestli vás zajímá, podle čeho budeme akci hodnotit, zde odkaz na přepočetní tabulky: