Previous Next

Recitační soutěž

Školní kolo soutěže v dětské sólové recitaci, které se konalo 23. ledna 2019, proběhlo v dobrém duchu a na první pohled bylo zřejmé, že si ho užili účinkující i posluchači. Ti nejlepší postoupili do okresního kola a vedli si výborně. Bylo to 20. a 21. března v Rudné a byli to v I. kategorii Anežka Staňková, Zuzana Martincová a Julie Sladká, ve II. kategorii Oliver Najman, Anna Ruppertová a Barbora Ota Urbanová a ve III. kategorii Adéla Strejčková a Anděla Natálie Oríšková. Anežka Staňková a Anna Ruppertová si odnesly ocenění nejvyšší - diplom s postupem do krajského kola. Velmi cenná byla však také čestná uznání pro Zuzanu Martincovou, Olivera Najmana a Barboru Otu Najmanovou. Všem velmi srdečně gratuluji a postupujícím přeji, aby v krajském kole pěkně předvedli, co umí :-)
Václava Makovcová

Fotogalerie

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat