Canada Days – návštěva česko-anglické školy

Ve čtvrtek 29.11. jsme se s vybranými žáky ze 6. a 7. tříd zúčastnili projektu „Canada Days“, který pořádá Sunny Canadian International School (www.sunnycanadian.cz).

Náš program začal prohlídkou školy.  Děti zaujala velká, moderní budova s velkou tělocvičnou. Poté nám paní učitelka z Kanady představila Kanadu, její historii, geografii a mnoho zajímavostí. S tamní 6.třídou jsme pracovali společně ve skupinách v předmětu Studijní dovednosti, který byl též v angličtině. Na závěr jsme dostali lívance s javorovým sirupem a vyplnili kvíz o Kanadě.


Žáci o naší exkurzi napsali: „We went to the Canadian International School in Jesenice by bus. We had presentation about Canada from very good teacher. … They have bigger gym and school. … We went in lesson of 6th class and we worked with them. Some students eat in the first time maple syrup with pancakes.“

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat