Previous Next

Škola udržitelného rozvoje 1. stupně

Tento měsíc naše škola obhájila titul Škola udržitelného rozvoje 1. stupně Středočeského kraje. 

Jedná se o nejvyšší možné ocenění, které propůjčuje Středočeský kraj ve spolupráci s Klubem ekologické výchovy (KEV) za přístup k životnímu prostředí, který respektuje principy trvale udržitelného rozvoje.

Školy jsou kategorizovány do třech stupňů:

 

1. stupeň (nejvyšší) - Škola s dlouhodobými zkušenostmi s komplexní realizací EV, kdy jsou zapojeni téměř všichni pedagogové. Na škole působí koordinátor EV, který se účastní dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti ekologie a ŽP. Je zpracován dlouhodobý i krátkodobý školní program EV. Škola realizuje programy k EV v průběhu školního roku a zapojuje do svých aktivit i veřejnost. Postupně se stává centrem vzdělávání pro udržitelný rozvoj v rámci regionu, kdy spolupracuje se školami v okolí a podílí se na dalším vzdělávání pedagogů z okolních škol. 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat