Mrkvový den aneb jak to všechno dopadlo

Dopadlo to dobře! Nad očekávání!:-)

Mrkev ovládla celý pátek a někde vstoupila i do výuky:-) Což přesně naplňuje jednu z myšlenek Ekoškoly. A já jsem za to moc ráda. O to víc, že jsem to nevymyslela já, ale děti.

A jak to vidí přímo členové Ekotýmu?

"Dne 19.1.2018 uspořádal náš Ekotým akci Mrkvový den. Akce se zúčastnila celá škola a dokonce se zapojili i paní učitelky a páni učitelé. Akce byla pojatá spíše jako výzva a soutěž. Výherci mohli vyhrát mrkvové překvapení. Děti a učitelé chodili do školy v oranžovém oblečení nebo měli doplněk v oranžové barvě a ke svačince si nosili mrkve. Některé třídy byly dokonce i vyzdobené mrkvemi, které děti vyrobily z papíru.

Všichni byli moc kreativní a měli skvělé nápady!

Poté se porota z Ekotýmu vydala hodnotit jednotlivé třídy. Hodnotilo se, kolik dětí má na sobě něco oranžového, kdo má ke svačině mrkev a nakonec také jak je vyzdobená třída.

Po spravedlivém hodnocení a bodování vyhráli soutěž:

1.třída, třída 3.A a třída 3.B.

Vyhráli úžasnou domácí mrkvovou bábovku.

Akce byla velmi vydařená a určitě se všichni pobavili a užili si.

S pozdravem Váš Ekotým"

Myslím, že se nám podařilo hezky spojit celou školu a na den prozářit pochmurné zimní dny.

Děkujeme všem, kteří se nezalekli oranžové a vzali si ji na sebe!