Tři boty

Letos náš školní divadelní soubor Tři boty vyrazil na krajské kolo soutěže dětských divadelních souborů až do Mostu. A byla to mise velmi úspěšná. Děti soutěžily hned se dvěma představeními. Eduard Skřivan, Daniel Berg a Ondřej Palán předvedli moderní poetickou inscenaci „Je to i moje jeskyně“ a získali za ni krásné ocenění v podobě diplomu „za energii a osobní nasazení“! Zviditelnili tak verše současného mladého básníka Ondřeje Hrabala a také vzpouru svého věku. A tento těžký úkol zvládli výborně!

Mladší část souboru vystoupila se třemi pohádkami pod souhrnným názvem „A vida!“  První byla rumunská, druhá anglická a třetí řecká. Prostě napříč Evropou! A vida! Povedlo se! S tímto představením náš soubor Tři boty postupuje do celostátní přehlídky „Dětská scéna 2024“! Do Svitav tedy letos s velkým nadšením vyrazí Jan Bek, Filip Hrdoušek, Michal Linhart, Vojtěch Petráš, Tereza Mamulová, Aneta Neckářová, Vendulka Stromecká, Martin Ernest, Jonáš Kolbaský, Alena Skřivanová a Valerie Tóthová. Moc se těšíme!

 

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat