Previous Next

Jak uspěli naši recitátoři v okresním kole?

Pravda je taková, že se v naší škole líhne spousta výborných recitátorů. Těch nejlepších, kterým se podařilo postoupit přes třídní a školní kolo a jeli naši školu reprezentovat na okresní kolo soutěže dětských recitátorů do Rudné, bylo ve školním roce 2023/2024 jedenáct. A představte si, devět z nich si odváželo ocenění! V 1. kategorii to byli Jan Bek a Nina Nedělková, ve 2. kategorii Alena Skřivanová, Daniel Berg a Ondřej Palán, ve 3. kategorii Eduard Skřivan a Lukáš Palán a ve 4. kategorii Anežka Staňková a Lukáš Bujňák. Letos byla v tomto kole obrovská konkurence, v některých kategoriích bylo až 50 soutěžících, proto ocenění, která naše děti získaly, jsou velmi cenná. Ať už jsou to čestná uznání poroty s postupem do krajského kola, která získali Jan Bek, Alena Skřivanová, Lukáš Palán, Anežka Staňková a Daniel Berg jako náhradník, nebo čestná uznání bez postupu pro ty ostatní. Všichni naši recitátoři, kteří se okresního kola účastnili, podali vynikající výkon. Mají za sebou kus práce, která se měří velmi těžko. Ale pozor! Krásný pocit, který mohou při výběru a interpretaci svého vybraného textu zažít, jim už nikdy nikdo nevezme.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat