Previous Next

Chemie u nás na škole "jede"!

Mladý chemik

V prosinci se uskutečnilo okresní kolo žádané soutěže Mladý chemik. I letošní výsledky našich žáků považujeme za skvělé – Eliška Berdychová na 84. místě, Apolenka Dvořáková na 169. místě a Vilém Fafejta na 224. místě z více než 350 účastníků soutěže. Gratulujeme!

 

Školní kolo chemické olympiády

Chemickou olympiádu, tuto vpravdě vrcholovou disciplínu mezi školními soutěžemi, se letos vydalo zdolat 10 žáků naší školy! Kromě 4 žáků 9. tříd (Vilém Fafejta z 9. A, Eliška Berdychová, Apolenka Dvořáková a Lukáš Bujňák z 9.B) se letos připojuje 6 žáků 8. tříd (Adéla Jirsová, Marie Klečková, Vít Potapovič, Anička Čejková, Anežka Staňková a Eliška Urxová). Chemická olympiáda je náročnou výzvou pro deváťáky, v osmé třídě se žáci s chemii začínají teprve seznamovat – proto klobouk dolů před všemi, kteří se nelekají a jdou do toho! Všichni naši žáci si vedli skvěle. Vítězkou školního kola se stala Eliška Berdychová, na 2. místě se umístil Lukáš Bujňák, 3. místo obsadila Adéla Jirsová, 4. místo pak Eliška Urxová, 5. Vít Hajdovský-Potapovič. Ti všichni postoupili do okresního kola. Gratulujeme!

 

Eliška Berdychová postupuje do krajského kola chemické olympiády

V okresním kole chemické olympiády zápolilo 5 žáku z Třebotova – což je zástup skvělých chemiků. Letos slavíme nebývalé úspěchy. Eliška Berdychová se umístila na 2. místě okresního kola a postupuje do finálového, krajského kola soutěže! I ostatní žáci naší školy bojovali fantasticky, a tak máme Adélu Jirsovou na 7. místě, Elišku Urxovou na 12. místě, Lukáše Bujňáka na 13. místě a Vítka Hajdovského na 16. místě – všem gratulujeme, vedete si skvěle. Elišce držíme palce v krajském kole!

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat