Previous Next

Předvánoční zpívání osmáků v třebotovské nemocnici

Dne 22.12.2023 jsme se tradičně již třetím rokem vydali předat 85 vánoční přáníček od žáků naší školy pacientům do Třebotovské nemocnice. V loňském roce jsme měli možnost zazpívat koledy ve společenském sále, a protože jsme tuto možnost opět dostali, rozhodli jsme se ji nepromarnit a jít udělat pacientům nemocnice v předvánoční čas radost. Velmi jsme se těšili a i přes nepříznivé povětrnostní podmínky jsme si po cestě prozpěvovali. Bohužel nám letošní chřipková nákaza  nedovolovala zpívat ve společenské místnosti jako předchozí rok, proto jsme se s paní doktorkou domluvili na tom, že zazpíváme v každém patře na chodbě několik vánočních koled. Odměnou nám byl potlesk z otevřených pokojů.   Žáci VIII. třídy

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat