Previous Next

10. olympiáda v bruselní

Ve dnech 28. a 30. března proběhla 10. olympiáda v bruslení na zimním stadionu v Černošicích. V minulém roce nás reprezentovali pouze žáci ze druhého stupně a medaili jsme v silné konkurenci černošických hokejistů vybojovat nedokázali. V letošním roce jsme se přihlásili do všech kategorií, takže soutěžit v bruslařském sedmiboji vyrazily i děti z prvního stupně. Za každou kategorii soutěží čtyřčlenné družstvo složené ze dvou dívek a dvou chlapců. Postupně se soutěží v disciplínách sprint, slalom, obratnost, střelba na branku, jízda pozadu, vytrvalost a štafeta, takže děti si v závodech skutečně sáhnou až na dno svých sil. Jsme rádi, že v letošním roce se již povedlo přivézt krásné umístění, protože družstvo složené ze žáků 2. a 3. třídy skončilo na 3. místě v konkurenci sedmi týmů. Další naše družstva přidala ještě dvě čtvrtá místa. 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat