Jednání školské rady

Výsledky jednání školské rady 12.10.2021

Školská rada (dále jen ŠR) schválila dobrovolný rodičovský příspěvek ve výši 400,- Kč na žáka, v případě 1 a více sourozenců na škole 700,- Kč celkem.

 

Škola se bude nadále otevírat v 7:40. Pro všechny děti 1. stupně je nově otevřena od 7:00 ranní školní družina, děti 2.stupně si mohou svůj příchod do školy načasovat na 7:40. Autobus z Kosoře přijíždí dle jízdního řádu 7:34 ke škole. Čas na přezutí žáků a jejich přípravu na vyučování je dostatečný.

 

Na webových stránkách školy je nově zavedena školní online schránka důvěry, kde žáci i rodiče mohou sdílet své radosti, nápady, připomínky, problémy. Do schránky mohou psát anonymně i s podpisem. Každému příspěvku bude věnována náležitá pozornost. Schránku důvěry naleznete v sekci rodiče a žáci.

 

Byla projednána nabídka jídel ve školní jídelně. „Cizí strávníci“ mohou jídlo ze školní jídelny kdykoliv ochutnat (po předchozí objednávce).

Školní jídelna musí dodržovat tzv. spotřební koš (nutnost zařazení určitého množství příslušného druhu potravin - luštěnin, ryb, ….na jídelníček).

Během podzimního období bude ve školní jídelně zorganizován dlouhodobější průzkum „chutnalo/nechutnalo“, kterého se budou moci zúčastnit všichni strávníci ŠJ.

ŠJ dává i prostor pro osvědčené žákovské recepty.

 

Zveme rodiče na neformální setkáni učitelů, asistentů a rodičů, které jsme nazvali „Kavárna pro rodiče“. Bude se konat 30.11.2021 od 18:00. Zájemci si při této příležitosti mohou také prohlédnout celou školu. 

ŠR schválila výroční zprávu o činnosti školy za rok 2020/21. Výroční zpráva je zveřejněna na webových stránkách školy.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat