Poťouchlá sváča

Stejně jako minulý rok, budeme i letos nabízet čerstvě připravené svačiny.

Jak to funguje?
Stačí se zaregistrovat na www.potouchlasvaca.cz, vložit kredit a následně už je možné si vybírat a objednávat.  Objednávat můžete už nyní, a to na jednotlivé vybrané dny nebo třeba i na celý měsíc dopředu.

Každý den je možné si vybrat zhruba z pěti druhů svačin a nápojů, které se připravují vždy v ranních hodinách a o hlavní přestávce jsou pak rozdávány přímo dětem. V naší škole bude výdejní místo v hale.

Svačiny začínají ve středu 2. 9.2020. Pro děti, které jsou v nové budově, bude připravena svačina ve odděleném boxu, vše donesou starší žáci přímo do nové budovy. Při výběru je třeba zaškrtnout jako výdejní místo "Nová budova". 

Věříme, že budete s nabízenou službou nadále spokojeni a děti budou o přestávkách chutně a zdravě mlsat.

 

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat