Previous Next

Domácí tvorba

V "domácí škole" jenom nesedíme u počítače, ale tvoříme o sto šest! 

Dokonce píšeme mimozemšťanům! Ukázka níže nebo ve fotogalerii.

                                                         

18. dubna

        Dopis mimozemšťanovi 

Ahoj,

Vůbec nemám tušení, do jakých rukou se tento dopis dostane. Píšu jenom proto, abych zjistila, jestli opravdu existujete.

Od toho, co jsem se o vás dočetla, pravděpodobně víte, kde bydlím, nebo si to později zjistíte. Možná mě i teď vidíte, jak píšu tento dopis. Ale taky tohle všechno může být jenom hrubá lež. O tomhle jsem vůbec nemusela myslet, ale musím, protože mě vesmír a všechno, co se týče okolo něj, velmi zajímá.  Kdyby se tento dopis opravdu dostal do vašich rukou, chtěla bych vás o něco poprosit. Chtěla bych od vás, abyste mi poslali nějakou zpětnou vazbu, ale v podobě dopisu apod., o vaše přímé setkání v podobě invaze nebo že přiletíte ve své kosmické lodi, s prominutím, nemám zájem. Nechci naší Zemi dělat zbytečné problémy.

Když už jsme u toho, měla bych na vás ještě jednu prosbu. Tuším, že se vám asi nebude chtít těch x set milionů kilometrů vesmíru letět jen proto, aby se jen nějaká pošetilá studentka přesvědčila o tom, že mimozemšťané jako vy existujete, tak mi v podobě dopisu prosím odpovězte na pár otázek.

1) Dokážete se přeměňovat?

2) Jak je asi velká vaše kosmická loď?

3) Máte nějaký svůj speciální jazyk, kterým se dorozumíváte?

4) Vypadáte všichni stejně, nebo se rozdělujete do skupin jako my, lidé?

5) Válčíte mezi sebou?

To by bylo zatím všechno. Jestli se mi nechcete svěřovat, nemusíte, chápu, že nechcete, abychom o vás něco věděli, ale byla bych za to moc ráda, kdybyste mi nějakou tu zpětnou vazbu poslali. Ale ještě jednou vás moc prosím, zkuste mě přesvědčit tak, abyste neudělali Zemi žádné problémy.

Je to jenom dopis, takže tento vzkaz můžete kdykoliv roztrhat, nebude mi to vadit. Můžete mi odpovědět i ve svém jazyce, nemusíte svůj text překládat do lidského jazyka. Nějak se s vašim jazykem poperu :).

Předem děkuji. 

PS : Kdyby se stalo, že bych vás tímto dopisem nějak naštvala nebo tak, neberte to jako můj úmysl.  Netuším, kde jsou vaše hranice a kam až dosahují.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat