Previous Next

The Bear Educational Theatre

20. listopadu naši školu navštívila divadelní společnost The Bear Educational Theatre a přivezla nám dvě představení. Žákům prvního stupně byla určena show s titulem "Jackie and the Giant". Příběh o malé Jackie, která s pomocí dětí překoná zlého obra, byla zábavná i napínavá a zaujala a pobavila děti napříč třídami. Ve hře navíc zazněly i dobře známé písničky jako "Head, Shoulders, Knees and Toes" a "If You´re Happy and You Know It", a tak jsme si i s chutí zazpívali.

Druhá hra "The Alien Grammar Show" určená starším žákům již byla jazykově náročnější. Mimozemšťané potřebovali pomoc s tvořením otázek v angličtině, ale ani v tomto případě se nejednalo o nudnou "hodinu gramatiky". Děti představení sledovaly se zájmem a zapojovaly se jak z hlediště, tak přímo na jevišti. 

Byla to tak trochu jiná výuka angličtiny a už teď se těšíme, že příští rok zhlédneme další příběhy z dílny této společnosti.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat