Projekt EDISON

Tento týden je na naší škole mezinárodní návštěva! Hostíme v rámci projektu EDISON 6 mladých studentů, kteří nás seznámí se svou zemí, kulturou, zvyky, jazykem…

Budeme si povídat o Rusku, Číně, Turecku, Gruzii, Indii a Německu, se kterými nás seznámí Olga, Yaxiong, Irem, Mariam, Aayush a Pia.

Komunikačním jazykem je anglický jazyk. Pro ty, kteří s angličtinou teprve začínají jsou připraveni pomoci naši žáci: Ella, Natálka, Eliška, Kačka, Gábi, Kája, Tomáš, Matyáš, Jakub, Matěj a Kuba.

Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru. Více o projektu zde.