Previous Next

Jarmark 4. A

Konečně nastal dlouho očekávaný den D, ke kterému směřovalo všechno naše úsilí a na který jsme se tak těšili. 2. května jsme otevřeli svůj jarmark. Protože je naše škola ekologická, rozhodli jsme se pro ochranu přírody i tady. Naším výrobkem jsme chtěli bojovat proti plastům v podobě nákupních tašek.  Nakoupili jsme tašky z přírodní bavlny a ty jsme ozdobili tiskem různých přírodních motivů.

V Radotíně jsme měli  tři prodejní stánky. Všichni jsme dostali klobouk s logem České  spořitelny, rozložili jsme zboží a už to začalo. Někteří prodávali, někteří  roznášeli letáky a někdo si vyzkoušel, jaké to je, mluvit do megafonu. Cizí lidé se nás vyptávali, co to je za projekt. Vysvětlovali jsme jim, na co chceme použít výdělek a všem se náš záměr líbil. 

Výsledek předčil naše očekávání! Prodali jsme všechny tašky!  Konečná suma nás ohromila! Přispějeme na záchranu zvířat v Malé Chuchli, pojedeme do Ekocentra Paleta v Pardubicích a ještě nám zbyde na návštěvu Mercurialaser v Praze. Hurá!!! Každý z nás také získal certifikát od České spořitelny, prý jsme budoucí ministři financí. To třeba ne, ale všichni už víme, jaké to je zkusit podnikat a co je za tím práce.

Za odměnu nás paní učitelka pozvala na pizzu. Ňam!                                                                                                                                                        

Děkujeme za pomoc a podporu našim rodičům, vedení školy a naší paní učitelce.

Žáci 4.A     

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat