Recitační soutěž

Stejně jako v předchozích letech proběhla i v tomto školním roce v naší škole recitační soutěž. Třídní kola se uskutečnila v týdnu od 14. do 18. ledna 2019. Ze všech zúčastněných byli odbornou porotou vybráni z každé třídy ti nejlepší, kteří projevili hlubší porozumění textu, vyspělejší ovládání mateřského jazyka a mluvních a komunikačních dovedností. Svoje recitační vystoupení předvedli pak před zraky spolužáků ve školním kole 23. ledna. Následně odborná porota vybrala z každé kategorie tři interprety, kteří budou školu reprezentovat v oblastním kole v Rudné ve dnech 20. a 21. března 2019. V 1. kategorii postoupila Anežka Staňková, Zuzana Martincová a Julie Sladká, v 2. kategorii Oliver Najman, Barbora Ota Urbanová a Anna Ruppertová a v 3. kategorii Adéla Strejčková a Anděla Natálie Oríšková. Všem moc gratuluji a přeji hodně úspěchů v oblastním kole! Příprava je v plném proudu!

Václava Makovcová

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat