Pro předškoláky a jejich rodiče

Srdečně Vás zvu na schůzku rodičů předškoláků!

Bude se konat ve čtvrtek 24. června v 18 hodin v současné 2. třídě v nové budově školy.

Přijďte prosím horním vchodem, který je hned vedle vchodu do mateřské školy.

Povím Vám, co nás čeká, jak mají být děti na 1. třídu připraveny, jak proběhne první školní den a co budou děti v 1. třídě potřebovat.

Přijďte prosím bez dětí.

Pro děti se setkání uskuteční už den předem!

S dětmi se sejdu ve středu 23. června ve 14 hodin také v současné 2. třídě, která bude v příštím školním roce jejich 1. třídou.

Děti z třebotovské mateřské školy si vyzvednu a po skončení našeho setkání, což bude v 15 hodin, je zase do školky vrátím.

Budu ráda, když na toto setkání dorazí i děti, které nechodí do naší školky. Budu je také čekat ve 14 hodin u horního vchodu, kde si je pak v 15 hodin budete moci vyzvednout.

Na tomto setkání se děti navzájem seznámí, vyberou si značku, prohlédnou si třídu, jídelnu, družinu a tělocvičnu a všude si něco vyzkouší :-)

Těším se!

Václava Makovcová :-)