Previous Next

Noc ve školce

V pátek 14. 6. hned po pasování předškoláků nás čekala Pyžamová párty ve školce. Začali jsme řáděním na zahradě a opékáním buřtíků, aby jsme si nasytili bříška. Ve školce si každý připravil svůj pelíšek, po té se strhla velká polštářová bitva a vzduchem létaly polštáře.  Užili jsme si u toho mnoho legrace. Na zklidnění jsme si poslechli několik písniček na ukulele a po té už přišla na řadu pohádka na dobrou noc. A jelikož jsme měli za sebou náročný týden plný zážitků, rychle jsme se vydali do říše snů. Ráno jsme se probudili, uklidili postýlky a dali jsme si společnou snídani :-) Během dopoledne jsme se rozloučili a všichni jsme si šli užívat zasloužený víkend.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

Hlavní 190
252 26 Třebotov

Navigace

Mapa stránek

Hledat